У Добропіллі правоохоронці виявили два торгівельні заклади, які реалізовували алкогольні напої без відповідної ліцензії

28.02.2020


Дільничні офіцери Добропільського відділення поліції перевіряють заклади торгівлі на дотримання ними законодавства у сфері реалізації алкогольних напоїв. З початку тижня перевірено 19 таких закладів.

Під час перевірки торгових точок у місті Добропілля, у двох з них правоохоронці виявили факти реалізації горілчаних напоїв без відповідної ліцензії. Продукція зазначеної категорії була вилучена співробітниками поліції, а відносно власників торгових точок поліцейські склали адміністративні протоколи за ч.1 ст.156 «Роздрібна торгівля алкогольними напоями або тютюновими виробами без наявності ліцензії або без марок акцизного збору чи з підробленими марками цього збору» Кодексу України про адміністративні правопорушення та спрямували до суду для прийняття рішення.

- Правоохоронці й надалі будуть проводити рейди по торгівельним об’єктам міста, з метою виявлення фактів продажу нелегальних алкогольних та тютюнових виробів. Тож, звертаюсь до всіх громадян з проханням -  якщо Ви володієте інформацією з цього приводу, обов’язково повідомляйте про правопорушення в поліцію або зателефонуйте на лінію «102», - зазначив начальник Добропільського відділення поліції Юрій Кондрацький.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета