В Авдіївці поліцейські та лігівці закликають школярів до здорового способу життя

13.02.2020


Мій вибір - життя без наркотиків! - під таким гаслом співробітники Авдіївського відділення поліції разом із учасниками «Ліги майбутніх поліцейських» проводять уроки-застереження в  школах Авдіївки.

За словами інспекторки ювенальної превенції Авдіївського відділення поліції Тетяни Нестерук, метою проведення цих профілактичних заходів є пропаганда здорового способу життя, законослухняної поведінки у підлітків, підвищення їх обізнаності щодо відповідальності за правопорушення та злочини. Але головне, це донести до свідомості учнів, що вживання наркотиків – це смертельно небезпечно.

Так, під час уроків-застережень правоохоронці та лігівці Авдіївки розповідають дітям про шкідливий вплив заборонених речовин на організм людини, а також про адміністративну та кримінальну відповідальність за пов'язані із ними злочини.

Також майбутні поліцейські роз’яснили своїм одноліткам, як організувати своє дозвілля без наркотиків, як вберегти себе та своїх товаришів від такої «привабливої» на перший погляд спокуси та як зробити своє життя яскравим, насиченим позитивом дозвілля без наркотиків.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета