У Мирнограді поліція встановлює обставини травмування 10-місячної дитини

15.01.2020


Зі слів матері, кілька тижнів тому її маленький син впав з дивану, коли вона на хвилину відволіклась. До вчорашнього дня скарг на здоров’я хлопчика від жінки до лікарів не надходило. Зараз із тяжкою травмою голови дитину направлено до травматологічної лікарні у м. Лимані.

14 січня до Мирноградського відділення поліції надійшло повідомлення від медиків про те, що до них звернулась 30-річна місцева мешканка з 10-місячним сином.

З’ясувалось, що наприкінці грудня минулого року хлопчик впав з дивану. Однак, за словами матері, після цього дитина добре себе почувала й ніяких змін в його стані та поведінці жінка не помічала, тому до лікарів не зверталась.

Вчора мати побачила на голові сина невеличку гулю й негайно звернулась до лікарні. Медики оглянули дитину та діагностували у неї тяжку травму голову. Хлопчика направлено до лікарні у м. Лиман.

За цим фактом слідчими відкрито кримінальне провадження за ст. 166 «Злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування» Кримінального кодексу України.

Поліцейські встановлюють усі обставини події.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета