Старшокласники Авідівки відвідали місцеве відділення поліції

14.01.2020


Учні 11 класів авдіївських загальноосвітніх шкіл №6 та № 7, яким вже невдовзі належить обрати свій професійний шлях, ближче познайомились з роботою поліції.

Сьогодні до Авдіївського відділення поліції завітали майбутні випускники місцевих шкіл. Знайомство із роботою правоохоронців розпочалося для школярів із відвідування чергової частини. Тут дітям розповіли про порядок реєстрації повідомлень та заяв про правопорушення і події, реагування на них. Школярі цікавились куди надходить дзвінок, якщо набрати «102», як виїжджають на місце події працівники поліції, як розшукують злочинців та, певна річ, де їх тримають.

Далі учні пройшлися відділком й дізналися про роботу слідчих, працівників розшуку, ювенальної превенції, дільничних офіцерів.

Екскурсія продовжилася демонстрацією спеціальних засобів та вогнепальної зброї. З цікавістю діти роздивлялися зброю, амуніцію та спецзасоби, які допомагають полісменам в їхній службі.

Інспекторка ювенальної превенції Авдіївського відділення поліції Тетяна Нестерук розповіла старшокласникам про існуючі вищі навчальні заклади системи МВС України та особливості вступу до них.

"Ми не вперше проводимо такі зустрічі з школярами, завжди радо їх приймаємо та спілкуємося з ними на різні теми. Ми хочемо, щоб діти розуміли специфіку нашої роботи і позитивно ставилися до правоохоронних органів", – зауважила Тетяна Неструк.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета