Авдіївські правоохоронці взяли участь у спільній нараді з представниками влади Ясинуватського району

13.01.2020


Метою заходу стало налагодження взаємозв’язку між поліцією та громадою Ясинуватського району, а також складання плану подальшої роботи з питання профілактики правопорушень, злочинності та інших негативних проявів у молодіжному середовищі.

Зустріч співробітників Авдіївського відділення поліції із головою Ясинуватської райдержадміністрації Миколою Коваленко, головою Ясинуватської районної ради Любов’ю Євтушенко та іншими представниками влади відбулась у смт.Очеретино. На порядку денному були питання співпраці та взаємодії поліції, влади та громади в напрямку попередження дитячої злочинності.

Так, інспекторка ювенальної превенції Авдіївського відділення поліції Тетяна Нестерук нагадала присутнім, що за вчинення правопорушень і злочинів дітям передбачається адміністративна і кримінальна відповідальність. Поліцейська навела кілька  прикладів найбільш розповсюджених кримінальних правопорушень, які скоюють підлітки. Також Тетяна Нестерук докладно розповіла про заходи з попередження насильства в сім'ї, порядок звернення за допомогою у разі вчинення насильства або виникнення загрози життю та здоров’я дитини.

Присутні зауважили, що профілактика протиправної поведінки молоді дуже важлива, тому необхідно докласти максимум спільних зусиль, аби неповнолітні не ставали на хибний шлях, а були законослухняними громадянами своєї країни.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета