Авдіївські правоохоронці перевірили підоблікові родини в Ясинуватському районі

13.01.2020


Було перевірено 8 родин, в результаті відносно батька двох неповнолітніх дітей складений адміністративний протокол відповідно до ст. 184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Інспектор ювенальної превенції Авдіївського відділення поліції Тетяна Нестерук разом із представниками ЦССДМ Ясинуватсього району перевірили умови проживання восьми родин, які перебувають на обліку. Взагалі на обліку перебуває 13 сімей, в яких виховується 30 дітей.

Так, в сімох родинах суттєвих недоліків членами комісії виявлено не було, діти мають все необхідне для повноцінного життя, побутові умови в нормі, продуктів харчування вдосталь. Однак, в родині, де батько самостійно виховує діток 7 та 9 років, перевіряючими були виявлені антисанітарні умови, відсутність спальних місць для дітей, обмаль їжі. Також господар палив прямо в оселі, чим завдавав шкоду здоров’ю власних дітей. Інспектором ювенальної превенції поліції був складений адмінпротокол відносно чоловіка, також йому надано термін для усунення виявлених недоліків.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета