Поліцейські встановлюють осіб зловмисників, які ошукали двох громадян хибними оголошеннями на інтернет-сайтах

11.01.2020


Зловмисники обіцяли потерпілим відправити товари після передоплати, однак зникали одразу після отримання грошей. За даними фактами відкрито кримінальні провадження.

Так, до чергової частини Мирноградського відділення поліції звернувся 54-річний місцевий мешканець, який попросив допомогти йому розшукати «продавця з інтернет-сайту» й повернути гроші. Встановлено, що потерпілий замовив ємність для води, розрахувався за неї із постачальником, однак так і не отримав замовлення. В поліції чоловік розповів, що як тільки гроші потрапили на рахунок незнайомця, його оголошення з сайту раптово зникло. Сума, яку відправив потерпілий –1155 гривень.

Правоохоронці Авдіївки зареєстрували аналогічний випадок. 44-річний чоловік замовив на одному з відомих сайтів побутову техніку, перевів «продавцю» 2 тисячі 500 гривень в якості передоплати і почав чекати на отримання товару. Коли всі терміни сплинули, а замовлення так і не прийшло, потерпілий зателефонував «постачальнику» і той вибачився за затримку та пообіцяв «виправити помилку». Прочекавши ще якийсь час, житель Авдіївки зрозумів, що його ошукали і звернувся в поліцію.

За обома фактами відкрито кримінальні провадження за ч.1 ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді до 3-х років обмеження волі.

Поліцейські застерігають: при здійсненні покупок в інтернеті розраховуйтесь за свої замовлення лише при їх отриманні та відповідності вашим очікуванням.

Покровський відділ поліції

Донецька область

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета