З початку року поліцейські Покровської оперзони задокументували 342 кримінальних злочини, пов’язаних з наркотиками

05.12.2019


Завдяки ретельним перевіркам та слідчо-оперативним заходам із незаконного обігу співробітниками Покровського відділу поліції та його структурних підрозділів вилучено більше 18 кг наркотичних речовин в поточному році.

Над документуванням наркозлочинів поліцейські Покровської оперативної зони працюють щоденно. Так, за 11 місяців 2019 року правоохоронцями Покровської оперативної зони відкрито 342 кримінальних провадження за правопорушення у сфері обігу наркотичних речовин, серед яких задокументовано 36 фактів збуту наркотиків. За цей період співробітники поліції припинили діяльність 14 наркопритонів.

Зокрема, покровськими правоохоронцями за 11 місяців поточного року відкрито 103 кримінальних провадження за правопорушення у сфері обігу наркотичних речовин, серед яких 9 - за збут наркотиків та 4 за  організацію або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів.

Взагалі, з початку року поліцейськими Покровської оперативної зони із незаконного обігу вилучено майже 18 кг канабісу, 46 г макової соломки та  90 г опію.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета