Поліцейські Добропілля розшукують зловмисників, які ошукали двох мешканців Білозерського

03.12.2019


У першому випадку жінка за вказівками незнайомця, який представився працівником банку, намагалась розблокувати доступ до свого рахунку. У другому – чоловік втратив гроші при спробі купити шини через Всесвітню мережу.

До поліції Добропілля звернулась 61-річна мешканка Білозерського, яка повідомила, що її ошукали. Жінка розповіла, що зателефонував незнайомець і назвався працівником банку. Співрозмовник повідомив, що її рахунок заблокований і для відновлення доступу до нього треба виконати певні операції. Жінка слухняно діяла за вказівками незнайомці і в результаті втратила 20 тисяч гривень.

Втрапив у шахрайську пастку ще один житель Білозерського, втративши близько 4 тисяч гривень. Знайшовши в інтернеті оголошення про продаж шин, що якнайкраще відповідало його бажанням, 31-річний чоловік зателефонував за вказаним номером, узгодив деталі  заказу та оплатив товар. Строк доставки сплинув, а замовлення покупець так і не отримав, а всі спроби зв’язатись з продавцем виявились марними. Чоловік зрозумів, що потрапив в пастку шахраїв та звернувся до поліції.

В поліції за обома фактами відкриті кримінальні провадження за ч.1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України, та встановлюють особи аферистів.

Поліція знову закликає громадян до обачності та розумної обережності під час спілкування з невідомими телефонними  співрозмовниками. За жодних обставин не повідомляйте незнайомцям інформацію, що дає доступ до ваших банківських рахунків. А купляючи товар через Всесвітню мережу, звертайтеся до перевірених інтернет-магазинів, й тим більш уникайте попередньої оплати за свою покупку. Передати  продавцю гроші варто лише з рук в руки і тільки тоді, коли ви оглянули товар і впевнились у його справності.

 

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета