Поліцейські Донеччини розповіли про досвід взаємодії з громадськістю на всеукраїнській конференції з медіаграмотності

30.11.2019


Співробітники поліції взяли участь у науково-практичній конференції «Медіаосвіта як інструмент розвитку громадянського суспільства України», яка відбулася у Маріуполі. Правоохоронці розповіли про проєкти, які реалізує поліція для покращення діалогу з населенням та вивчення потреб громадян у безпеці.

Конференція походила в Донецькому державному університеті управління. Захід зібрав медіаекспертів, науковців, студентів, представників поліції та громадських організацій з різних частин України.

Учасники обговорили сучасні методи ведення інформаційної війни, важливість медіаосвіти для пересічного громадянина як засобу протистояти маніпулюванню громадською думкою, захист від фейків.

Ключовим моментом дискусії стала інформаційна безпека та подолання негативного впливу гібридної війни на свідомість громадян. В якості «швидкої допомоги» було запропоновано проведення медіатренінгів у селах на лінії розмежування.

Досвідом поділилися і представники відділу комунікації обласного главку поліції. Поліцейські наголосили на посиленні згуртованості суспільства та довіри як засадах протидії інформаційній агресії та підвищенню відчуття безпеки.

Однією з нових форм відкритого діалогу поліції та населення став онлайн-форум «Маріуполь – безпечне місто» на базі месенджеру Telegram. Тут кожна людина може повідомити про ситуацію, що може загрожувати публічній безпеці.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета