«Ми проти насильства» - під таким гаслом відбулись зустрічі правоохоронців Покровської оперативної зони із школярами

27.11.2019


Співробітники поліції не тільки обговорили із учнями тему домашнього насильства, а й роз’яснили до кого необхідно звертатись у таких випадках для отримання підтримки та допомоги.

Правоохоронці Покровської оперзони приєднались до Міжнародної акції «16 днів проти насильства». Поліцейські відвідують навчальні заклади й проводять з учнями профілактично-пізнавальні лекції, мета яких – формування в молоді нетерпимого ставлення до будь-якої форми насильства.

Так, інспектори ювенальної превенції поліції під час лекцій розповіли школярам Покровська, Українська та Родинського що таке насильство, булінг та кібербулінг, роз’яснили, як слід боротись із цими негативними явищами та яка відповідальність чекає на того, хто чинить насильство. Поліцейські звернули увагу неповнолітніх, що завжди можна зателефонувати на спеціальні «гарячі лінії», спеціалісти яких безкоштовно надають правову допомогу в таких випадках.

Особливу увагу «гості в погонах» приділили темі домашнього насильства. Правоохоронці назвали учням види домашнього насильства й зазначили, що в Україні існують закони, що захищають членів родини від насильства. Одним із таких законів є Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству». Відповідно до цього Закону людина має право на захист від домашнього насильства та отримання необхідної допомоги.

«Ми прагнули донести до старшокласників розуміння того, що насильство є порушенням прав людини. Кожен з нас має сказати “Ні!” насильству у власній родині. Адже сім’я – це саме те місце, яке має бути світлим затишком, острівцем безпеки і комфорту у нашому досить бурхливому світі. Місцем, де тебе розуміють і поважають»,- підкреслили інспектори ювенальної превенції поліції.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета