Покровські поліцейські спілкувались з школярами про правила поведінки на дорозі

19.11.2019


Як позначити себе на дорозі, аби бути помітним? Про що слід пам’ятати при переході проїжджої частини дороги? Чого взагалі варто уникати учасникам дорожнього руху? Відповіді на ці, а також на безліч інших життєво важливих запитань отримали учні 1-2 класів загальноосвітньої школи № 14 під час уроку з поліцейським «Безпека дорожнього руху – це життя!». 

Співробітник сектору реагування патрульної поліції Покровського відділу поліції Ігор Діков нагадав школярам основні правила безпечної поведінки на дорозі, а також розповів дітям до яких наслідків призводить нехтування правилами дорожнього руху. Поліцейський також звернув увагу слухачів на особливості участі у дорожньому русі у темну пору доби, адже саме пора сутінок приховує у собі чимало несподіванок та небезпек для маленьких пішоходів. Для того, щоб перехід дороги у такий час був безпечним для малечі, їм слід позначити себе за допомогою світловідбиваючих елементів.

Учні з уважністю слухали настанови правоохоронця та пообіцяли бути уважними й законослухняними пішоходами.

«Сподіваюсь, що завдяки таким зустрічам, діти получать необхідні знання й уміння та будуть відчувати себе впевнено»,  - підсумував співробітник сектору реагування патрульної поліції Покровського відділу поліції Ігор Діков.

 

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета