В рамках екскурсії школярі відвідали поліцейську станцію у Новогродівці

19.11.2019


Як працюють правоохоронці у сучасному центрі безпеки, а саме робота в режимі 24/7 з найкоротшим терміном прибуття на повідомлення громадян, правові аспекти та як стати поліцейським  – все це дізналися хлопці та дівчата під час візиту.

Минулого тижня учні 8 класу Новогродівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів № 9 з професіографічною екскурсією відвідали поліцейську станцію.

Цікаво та змістовно про роботу станції та правоохоронців розповів старший інспектор ювенальної превенції Селидівського відділення поліції Євген Косогов.

Дітей цікавило все -  з якого віку настає кримінальна відповідальність, правопорушення за які здійснюється покарання, побут поліції. Хлопці та дівчата з цікавістю слухали про роботу в правоохоронних органах, швидкість виконання завдань, вміння діяти чітко, впевнено, розсудливо, надаючи допомогу потерпілим.

Учні дізналися  про необхідність бути обережними та уважними, постійно дотримуватися правил безпечної поведінки, не порушувати Закон.

Наприкінці заходу провідний фахівець Новогродівського міського центру зайнятості Тетяна Дьоріна запропонувала восьмикласникам пройти психодіагностичне тестування для виявлення їх покликань, здібностей та вмінь.

Відділ комунікації поліції

Донецькій області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета