Авдіївські правоохоронці провели правові уроки в НВК смт Очеретине

18.11.2019


Із учнями 1-4 класів поліцейські закріпили правила безпеки дорожнього руху, а старшокласникам розповіли про права та обов’язки неповнолітніх громадян нашої країни.

В ігровій формі співробітник Авдіївського відділення поліції Тетяна Нестерук роз’яснила учням початкових класів чому і дорослі, і малі повинні завжди дотримуватись правил безпеки на дорозі. Діти уважно слухали поліцейську, а потім продемонстрували свої гарні знання дорожніх знаків та сигналів світлофору. Школярі пообіцяли «гостям у погонах» бути уважними пішоходами й завжди пам’ятати правила поведінки в міському транспорті та поблизу проїзної частини.

А з учнями 9-11 класів правоохоронці говорили про їх права та обов’язки, про відповідальність та її види. Тетяна Нестерук розповіла школярам про суть, причини й наслідки правопорушень. Вона доступною для учнів мовою пояснила, що ж таке кримінальне правопорушення та адміністративний проступок та чим загрожує школяреві їх вчинення. Крім того поліцейська навела приклади різних правопорушень, максимально наблизивши їх до шкільного життя.

Наприкінці зустрічі Тетяна Нестерук нагадала школярам, що важливо не лише знати свої права, а й поважати права інших людей – саме це робить суспільство безпечним та комфортним.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета