Поліцейські Покровська спілкувалися з пішоходами - порушниками, яких виявили на аварійно-небезпечних ділянках автодоріг у темний час доби

16.11.2019


Співробітники сектору реагування патрульної поліції Покровського відділу поліції провели профілактичні бесіди з пішоходами, які порушили ПДР, та роз’яснювали, що нехтування простими правилами може призвести до непоправної трагедії.

На території обслуговування Покровського відділу поліції тривають превентивні заходи «Безпека дорожнього руху - це життя!». під час яких поліцейські доносять до кожного учасника дорожнього руху, що безпеку на дорогах можна забезпечити тільки спільними зусиллями.

Так, у Покровську співробітники сектору реагування патрульної поліції спілкувалися з пішоходами – порушниками, яких виявили на аварійно-небезпечних ділянках. У Покровську такими місяцями є вулиці Володимирська та Захисників України. Саме тут найчастіше трапляються дорожньо-транспортні пригоди.

Пішоходам співробітники поліції нагадували, що відповідно до пункту 4.7 Правил дорожнього руху, вони мають переходити дорогу тільки по пішохідних переходах. Крім того, правоохоронці нагадували, що перед тим, як переходити проїжджу частину пішохідним переходом, пішохід повинен подивитися ліворуч і праворуч, впевнитися, що автомобіль зупинився, що його пропускають і потім продовжити рух. Адже, порушуючи ПДР, пішоходи наражають на небезпеку всіх учасників дорожнього руху, особливо в темну пору доби. При цьому, поліцейські звертали увагу, що ст. 127 «Порушення правил дорожнього руху пішоходами» Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачає відповідальність саме для пішоходів.

Співробітники СРПП закликають всіх учасників дорожнього руху бути обережними та не порушувати ПДР.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета