Про права та обовязки неповнолітніх розповіли школярам добропільські поліцейські

16.11.2019


Урок на правову тематику для учнів 5-10 класів загальноосвітньої школи с. Добропілля провели співробітники сектору превенції  Добропільського відділення поліції Юлія Мурашко та Ігор Гос.

Інспекторка ювенальної превенції Юлія Мурашко розповіла школярам про адміністративну та кримінальну відповідальність неповнолітніх за скоєння різного роду правопорушень, при цьому акцентувала увагу присутніх саме до яких негативних наслідків може призвести погана поведінка, як у навчальному закладі, так і по за його стінами. Поліцейська нагадала дітям і про обмеження перебування неповнолітніх у нічний час у громадських місцях без супроводу дорослих.

Інспектор сектору реагування патрульної поліції Добропільського відділення поліції Ігор Гос розповів школярам про найбільш розповсюджені причини дорожньо-транспортних пригод за участю дітей, а також про відповідальність за порушення Правил дорожнього руху. Правоохоронець розповів учням про важливість використання світловідбиваючих елементів у темну пору доби та нагадав правила безпеки для велосипедистів, звернувши особливу увагу на те, що виїжджати «двохколісним» на дорогу дозволено лише з 14 років. 

Прощаючись із школярами, працівники поліції закликали дітей пам’ятати про їхні поради та бути законослухняними громадянами.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета