Авдіївські правоохоронці роз’яснили маленьким мешканцям міста «дорожню абетку»

15.11.2019


В яких місцях необхідно переходити проїзну частину дороги, на які дорожні знаки слід звертати увагу всім пішоходам – це та багато іншого розповіли сьогодні «гості в погонах» учням молодших класів двох авдіївських шкіл.

Пізнавальні уроки в ЗОШ №2 і №4 проходили у вигляді вікторин та інтерактивних хвилинок, під час яких дільничний офіцер Тетяна Нестерук разом із співробітником СРПП Авдіївського відділення поліції Ярославом Пеньковим навчали дівчаток та хлопчиків дорожньої грамоти. Заходи проведено в рамках превентивної поліцейської акції «Безпека дорожнього руху –це життя!».

В ігровій формі правоохоронці пояснили дітям які види дорожніх переходів бувають, як ними правильно користуватись та чому необхідно дотримуватись правил безпеки на дорозі. Також школярі дізнались які дорожні знаки існують і що може статися, якщо хтось із учасників дорожнього руху їх проігнорує. Маленьким пішоходам та любителям велосипедів поліцейські нагадали про світловідбиваючі елементи, які обов’язково треба мати на одязі та двоколісному транспортному засобі в темну пору доби.

В свою чергу учні намалювали цікаві плакати із закликами про обережність на дорозі та пообіцяли «гостям в погонах» бути уважними пішоходами.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета