Поліцейські Селидового провели День відкритих дверей для місцевих старшокласників

15.11.2019


Учні старших класів загальноосвітньої школи №1 завітали до місцевих правоохоронців аби дізнатись як проходить їх робочий день, які спецзасоби використовують та як приєднатись до великої поліцейської родини.

Цього дня школярі ознайомилися із специфікою роботи, умовами проходження служби, завданнями, які стоять перед органами поліції, правами та обов’язками поліцейських. Дітям провели оглядову екскурсію коридорами відділення поліції. Вони мали змогу на власні очі побачити як працює чергова частина, приймаються та реєструються повідомлення громадян. Побачили і роботу інших служб відділення, посиділи в службовому автомобілі та дізнались про тонкощі роботи експертів. Крім того школярам було продемонстровано спецзасоби, які на сьогоднішній день використовуються в службовій діяльності поліцейських.

Наостанок співробітники сектору кадрового забезпечення розповіли юним гостям про переваги роботи в поліції, про вищі навчальні заклади системи МВС, в яких готують правоохоронців, а також назвали перелік документів, які необхідно зібрати для вступу в ці заклади.

В кінці заходу, хлопці та дівчата зізнались, що почули чимало нової та корисної інформації про роботу місцевих правоохоронців.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета