Бажаєте отримати позитивні враження й натхнення в роботі? Тоді вам – до музею поліції Донецької області

15.11.2019


Відомчий музей поліції області – скарбниця пам’яті про героїчну діяльність правоохоронців різних історичних епох. І кожен бажаючий може зробити особистий внесок у створення й збагачення його фондів.

Сьогодні музейний фонд налічує близько 3.5 тисяч експонатів – матеріальних свідчень минулого поліції Донецької області. Усі вони знаходять захоплених та вдячних поціновувачів серед відвідувачів. Зразки форменого одягу, головні убори та екіпіювання правоохоронців, різноманітні види зброї, криміналістичні прилади, мототранспорт, унікальні світлини та колекція авто в мініатюрі – це не вичерпний перелік музейних цінностей, що відображають різні історичні епохи нашої держави та безпосередню роль правоохоронців на шляху її становлення. На окрему увагу заслуговують експонати, що стосуються періоду російсько-української війни. Вони є яскравим доказом внеску правоохоронців у боротьбу за збереження суверенітету та територіальної цілісності України.

Незабаром у музеї буде створено нові експозиції, присвячені діяльності українських дисидентів, історичному періоду існування УНР, ОУН УПА, участі українських правоохоронців у ліквідації наслідків Чорнобильської трагедії, миротворчих місіях у різних куточках світу. Отже, триває робота з пошуку та збору відповідних тематичних експонатів. До пошукової справи можуть долучитися усі небайдужі і тим самим зробити свій особистий внесок до скарбниці історичної пам'яті.

Гордістю музею є й книга відгуків, яка містить вдячні написи відвідувачів з різних країн світу. Усі відгуки виключно позитивні. І це не дивно – за доволі короткий час існування закладу його відвідали вже кількасот екскурсантів. Серед них – учні різних закладів освіти Донецького регіону, представники місії ОБСЄ, студенти Національної академії внутрішніх справ м. Києва, курсанти Донецького юридичного інституту, учасники Української академії лідерства, Предстоятель Православної церкви України Блаженніший Епіфаній, Митрополит Київський та всієї України, та представники духовенства. А коли ви ще не відвідали цей заклад історичної пам’яті, то саме час до нього завітати!

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета