Мирноградські правоохоронці нагадали місцевим учням правила поведінки на дорозі

15.11.2019


«Безпека дорожнього руху – це життя», під таким гаслом в гімназії м. Мирноград відбулась бесіда-лекція, яку організував та провів співробітник СРПП Мирноградського відділення поліції Дмитро Співаков.

Дитячий травматизм на автодорогах є однією з глобальних проблем сучасності. Діти та підлітки, в силу свого віку, нехтують елементарними правилами безпеки і це, нажаль, призводить до трагічних наслідків.

З метою запобігання та попередження трагедій на автошляхах Мирнограду співробітники сектору реагування патрульної поліції Мирноградського відділення поліції провели відкритий урок безпеки з учнями місцевої гімназії.

Спочатку правоохоронець Дмитро Співаков навів кілька прикладів із власної роботи, коли один з учасників дорожнього руху порушував правила і через це інші травмувались та опинялись у лікарні. Кожну таку ситуацію поліцейський розібрав разом із учнями, аби вони могли визначити, хто саме і що саме порушив та як цього можна було уникнути.

Далі присутнім був продемонстрований відеоролик із переліком дорожніх правил та правил поведінки на дорозі як пішоходів, так і водіїв автотранспорту.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета