Добропільські правоохоронці задокументували незаконну вирубку дерев

13.11.2019


Четверо чоловіків, не маючи відповідного дозволу спилили більше 130 дерев. Правоохоронці вилучили речові докази, а відносно правопорушників слідчі відкрили кримінальне провадження.

Отримавши інформацію про те, що у лісосмузі між м. Білицьке та м. Родинське невідомі вирубують дерева, співробітники Добропільського відділення поліції вирушили на місце.

Так, в зазначеному місці правоохоронці виявили чотирьох чоловіків віком від 29 до 36 років, поряд з якими лежали спиляні дерева та бензопила. Було встановлено, що зловмисники спилили більше 130 дерев, а частину вже встигли продати мешканцю Дружківки, який завантажив їх у КАМАЗ та поїхав. Відповідного дозволу на спилювання правопорушники не мали, лише пояснили, що «виконували чиєсь замовлення». Правоохоронці почали пошуки транспортного засобу із деревиною і вже за кілька годин виявили розшукувану вантажівку. Водій КАМАЗу пояснив, що купив дрова для власних потреб у невідомих чоловіків саме у лісосмузі.

Речові докази вилучені, правоохоронці встановлюють всі обставини події.

За даним фактом слідчими відкрито кримінальне провадження за ст. 246 «Незаконне порубка лісу» Кримінального кодексу України.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета