Поліцейські Покровської оперативної зони спілкувалися з порушниками, яких виявили на аварійно-небезпечних ділянках автодоріг

12.11.2019


Співробітники сектору реагування патрульної поліції Покровського відділу поліції та його структурних підрозділів проводили профілактичні бесіди із водіями та пішоходами, які порушили ПДР, та роз’яснювали, що нехтування простими правилами може призвести до непоправної трагедії.

До кінця листопада на території обслуговування Покровського відділу поліції тривають превентивні заходи «Безпека дорожнього руху - це життя!», під час яких поліцейські вивчають із учнями правила дорожнього руху, спілкуються з водіями маршрутних автобусів, вантажівок, приватного автотранспорту про неприпустимість порушень ПДР, доносять до кожного учасника дорожнього руху, що безпеку на дорогах можна забезпечити тільки спільними зусиллями.

А сьогодні в Покровську, Мирнограді, Добропіллі та Авдіївці співробітники сектору реагування патрульної поліції спілкувалися з порушниками, яких виявили на аварійно-небезпечних ділянках . Так, в Покровську такими місяцями є вулиці Володимирська та Захисників України, а у прифронтовій Авдіївці - проспект Центральний. Саме тут найчастіше трапляються дорожньо-транспортні пригоди. Поліцейські роз’яснювали водіям, що перевищення безпечної швидкості руху та правил маневрування є основними причинами аварій, в яких травмуються та гинуть люди.

Пішоходам співробітники поліції нагадували, що відповідно до пункту 4.7 Правил дорожнього руху, вони мають переходити дорогу тільки по пішохідних переходах. Крім того, правоохоронці нагадували, що перед тим, як переходити проїжджу частину пішохідним переходом, пішохід повинен подивитися ліворуч і праворуч, впевнитися, що автомобіль зупинився, що його пропускають і потім продовжити рух. Адже, порушуючи ПДР, пішоходи наражають на небезпеку всіх учасників дорожнього руху, особливо в темну пору доби. При цьому, поліцейські звертали увагу, що ст. 127 «Порушення правил дорожнього руху пішоходами» Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачає відповідальність саме для пішоходів.

Співробітники СРПП закликають всіх учасників дорожнього руху бути обережними  та не порушувати ПДР.

 

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета