У Новогродівці правоохоронці провели робочу нараду із представниками пробації

12.11.2019


Під час зустрічі були підведені підсумки спільної роботи поліції та співробітників Новогродівського міського сектору філії Державної установи «Центру пробації» за 10 місяців поточного року.

Сьогодні старший інспектор ювенальної превенції Селидівського відділення поліції Євген Косогов зустрівся із начальником центру пробації м.Новогродівка Тетяною Гелецькою та заступником начальника Ганною Верхогляд. Разом вони обговорили спільні дії щодо профілактики та запобігання скоєння правопорушень неповнолітніми, намітили шляхи й методи виховної роботи з юнаками та дівчатами, які вже вчинили неправомірні дії.

Також під час наради були підведені підсумки реалізації робочих заходів з вдосконалення роботи з попередження рецидивної злочинності серед дітей за 10 місяців поточного року. Так, на даний час на обліку в Центрі пробації м.Новогродівка неповнолітніх немає, що свідчить про позитивну динаміку співпраці місцевої поліції та представників пробації.

Наприкінці зустрічі старший інспектор ювенальної превенції Селидівського відділення поліції Євген Косогов запропонував присутнім провести спільні заходи в навчальних закладах міста, які незабаром відбуватимуться в рамках Всеукраїнського тижня права.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета