Покровські пенсіонери та ветерани МВС відвідали завод ігристих вин у Бахмуті

11.11.2019


Аби відпочити від повсякденних турбот та проблем, і, звичайно ж, отримати заряд гарного настрою, покровські ветерани та пенсіонери МВС на вихідних здійснили цікаву подорож на одне з найбільших підприємств у Європі по виробництву шампанського традиційним пляшковим способом "АртВайнері".

Розпочалась екскурсія із знайомства з історією виникнення підприємства, шляхами його розвитку та роками найбільшого розквіту. Далі екскурсанти спустились в гіпсові штольні, де змогли ознайомитись з повним технологічним циклом виробництва ігристого вина. До речі, підприємство займає 16 га площі, і то лише допоміжні споруди. Основне заховане під землею – сукупна площа галерей 25 га. Прогулюючись по гіпсовому тунелю, пенсіонери та ветерани МВС розглянули картини намальовані на стінах, зробили фото на пам'ять з «підземним» богом виноробства Бахусом та відвідали «стіну плачу».

Працівники заводу розповіли гостям цікаві факти про специфіку роботи підприємства, а потім запросили на дегустацію кількох видів ігристих вин.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета