Правоохоронці встановлюють осіб зловмисників, які на вихідних ошукали трьох мешканців Покровська

11.11.2019


Загальна сума втрачених потерпілими грошей склала більше 150 тисяч гривень. За всіма фактами слідчими відкрито кримінальні провадження.

До покровських правоохоронців звернулась 34-річна місцева мешканка, яка повідомила, що невідомі особи оформили на її ім’я чотири кредити і вона має сплатити 12 тисяч гривень. Як стверджує потерпіла, сама вона ці кредити не оформлювала, а свої особисті дані повідомляла кілька місяців тому при заповненні в інтернеті спеціальної форми для займів через інтернет-кишеню.

Ще однією жертвою шахраїв став 22-річний житель Покровська. Молодий чоловік хотів зняти для себе тимчасове житло і для цього вирішив скористатися пропозицією одного з відомих сайтів. Потерпілий зв’язався з орендодавцем і вони домовились, що покровчанин перерахує 3 тисячі гривень орендної плати і через кілька днів може вже заїхати у запропоновану квартиру. «Одразу після того, як орендодавець отримав кошти, його телефон раптово виявився вимкненим, а оголошення  зникло з сайту»,- розповів правоохоронцям ошуканий молодий чоловік.

Та найбільш за всіх від дій аферистів постраждав 56-річний покровчанин. Так, побачивши на сайті з купівлі-продажу автомобілів «машину своєї мрії», мешканець Покровська захотів її придбати. Для цього чоловік здзвонився із автоділером, який пообіцяв пригнати автомобіль із-за кордону, однак для цього майбутньому власнику необхідно перевести 139 тисяч гривень. Як пояснив незнайомець, в цю суму входить вартість автомобіля, а також оформлення документів та гроші на бензин. Покровчанина влаштували такі умови і він в той же день перевів кошти. Через кілька днів чоловіку подзвонив автоділер і сказав, що машина вже переїхала кордон і вже невдовзі буде у Покровську. Коли термін доставки автівки сплинув, покровчанин спробував зв’язатись із «постачальником», однак той більше не відповідав на дзвінки. Прочекавши ще кілька днів, чоловік зрозумів, що потрапив до шахрайської пастки і звернувся до поліції.

За всіма фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Поліцейські встановлюють осіб зловмисників, яким загрожує обмеження та позбавлення волі терміном до 3-х років.

Тривають слідчі дії.

Поліція закликає громадян бути обережними та не довіряти сумнівній інформації незнайомців.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета