Авдіївські школярі побували на екскурсії в головному офісі поліції Донеччини

08.11.2019


Для учасників авідіївської ланки «Ліги майбутніх поліцейських» та старшокласників, яким цікава робота поліції, правоохоронці влаштували візит до Головного управлінні Національної поліції в Донецькій області.

Патріотично налаштовані дівчата та хлопці з Авдіївки, яким небайдужа доля свого міста та своєї країни, а також яким цікава робота правоохоронця і які в подальшому збираються також піти цим шляхом, охоче підтримали пропозицію поліцейських відвідати Головне управління Нацполіції Донецької області.

Спочатку юні екскурсанти з прифронтового містечка  відвідали Єдиний аналітичний сервісний центр, куди надходять повідомлення громадян з усієї області. Молодь дізналася, що кваліфіковані дівчата-оператори 102 проходили спеціальне навчання з надання допомоги та утримання неповнолітніх заявників на лінії до приїзду поліцейських. «Екскурсоводи» у погонах нагадали, що саме у Донецькій області був запроваджений мобільний додаток «Поліція 102», який дає змогу викликати поліцію в один клік.

Далі дівчат та хлопців провели до музею історії органів внутрішніх справ Донецької області. Там школярі змогли побачити  колекцію раритетних речей, що налічує 3,5 тисяч експонатів, які збирали близько року: від зброї і однострою до мотоциклів та автомобілю.  Учні з подивом дізнались, що в музеї також є буккросинг, де окрім сучасної історичної літератури кожен відвідувач може познайомитися з виданням «Карний розшук Донеччини», яке присвячене століттю служби.

Потім на школярів чекав візит до кінологічного центру поліції Донеччини. Дівчата та хлопці познайомились із чотирилапими помічниками правоохоронців та на власні очі побачили, як їх тренують. Екскурсантам розповіли, що ці собаки є незамінними помічниками саме в оперативній роботі. За участі «нюхачів» проводяться огляди місць злочинів, обшуки, затримання злочинців, слідчі дії. Крім того, поліцейські собаки обстежують мінні поля на лінії розмежування, несуть службу на блокпостах і вокзалах та стежать за безпекою під час масових заходів. У прифронтовому регіоні працюють спільно зі спецпідрозділом КОРД, вибухотехніками, військовою службою правопорядку та СБУ.

Також авдіївські школярі мали змогу поспілкуватись із співробітниками ДЮІ, які розповіли про переваги саме цього навчального закладу системи МВС, про умови навчання та вступу до нього.

Хлопці та дівчата зауважили, що провели незабутній день, дізнались багато цікавого та нового, а також відмітили, що найбільше враження на них призвели вихованці кінологічного центру.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета