У Мирнограді місцевий мешканець, аби не наражати на небезпеку оточуючих, повідомив у поліцію про знайдені боєприпаси

08.11.2019


38 набоїв калібру 7,62 мм молодий чоловік знайшов кілька днів тому біля місцевої шахти та спочатку приніс їх до себе додому, однак зрозумівши, що це може бути небезпечним, повідомив про знахідку до поліції.

Зі слів 39-річного чоловіка, 5 листопада він проходив біля місцевої шахти і побачив на узбіччі пакет, в середині якого були набої. Спочатку мешканець Мирнограду забрав і приніс свою знахідку додому, однак згодом усвідомив, що це може бути небезпечним, тому повідомив про знайдені боєприпаси правоохоронцям.

Боєприпаси вилучені та направлені на експертизу.

За даним фактом поліцейськими відкрито кримінальне провадження за ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України. Відповідно до ч.3 даної статті громадяни, які добровільно здадуть зброю, звільнятимуться від кримінальної відповідальності. Таким чином, добровільна здача знайдених набоїв допомогла жителю Мирнограду не стати правопорушником.

Поліцейські нагадують: якщо Ви маєте інформацію щодо можливого нелегального зберігання зброї, боєприпасів та вибухівки, негайно повідомляйте про це на лінію «102». Не зберігайте в себе знайдені боєприпаси. Не наражайте на небезпеку своє життя і життя оточуючих.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета