Про правила поведінки на автошляхах нагадали учням мирноградські поліцейські

07.11.2019


Вчора до Мирноградського відділення поліції у гості завітали учні 10 класу загальноосвітньої школи №5, яким правоохоронці розповіли  про важливість дотримання безпечної поведінки на проїжджій частині та яка відповідальність існує за порушення ПДР.

На території Покровської оперативної зони тривають профілактичні заходи «Безпека руху – це життя», під час яких співробітники сектору реагування патрульної поліції відвідують школи та нагадують учням основні правила дорожнього руху.  Крім того, поліцейські проводять профілактичну роботу і з дорослими учасниками дорожнього руху – відвідують батьківські збори в школах, розповідають водіям та перехожим про наслідки, до яких приводить нехтування ПДР.

А вчора про правила поведінки на дорозі мирноградські правоохоронці говорили із старшокласниками ЗОШ №5, які завітали у гості до відділення поліції. Співробітники ГРПП Мирноградського відділення поліції Олександр Бєляєв та Олег Новіков нагадали школярам правила переходу проїжджої частини дороги в осінній період в умовах скорочення світлового дня, а також при появі ожеледі на дорогах. Особливу увагу поліцейські приділили необхідності використання світловідбиваючих елементів, адже в осінньо-зимовий період, коли на вулиці швидко вечоріє, пішоходи стають практично невидимими в сутінках. А завдяки таким елементам пішоходи стають помітними на дорозі. Крім того, спільно з учнями співробітники поліції розбирали випадки дорожньо-транспортних пригод, які сталися за участю неповнолітніх. Школярі мали можливість самостійно проаналізувати ситуації та вирішити, як саме слід було вчинити, аби не постраждати.

Наостанок, правоохоронці продемонстрували гостям оснащення патрульного автомобіля та розповіли  як працюють групи реагування патрульної поліції.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета