Покровські правоохоронці встановлюють зловмисників, які ошукали інтернет-покупців

06.11.2019


Мешканець Родинського та жителька Мирнограду замовили товар через мережу Інтернет, довірившись продавцям-шахраям. Потерпілі зробили повну передоплату, але покупки так і не отримали.

До поліції Покровська звернувся 30-річний мешканець міста Родинське, який розповів, що став жертвою аферистів.  Так, чоловік замовив через соціальну мережу спортивний костюм, перевів продавцю гроші, але замовлення так і не отримав. Потерпілий втратив 600 гривень.

Аналогічний випадок стався і з мешканкою Мирнограду. 18-річна дівчина замовила через відомий сайт айкос. Аби отримати знижку, їй запропонували відразу розрахуватись за товар і переслати гроші на вказаний рахунок. Потерпіла погодилась і перерахувала 500 гривень Однак, покупку так і не отримала.

За даними фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України.

Поліція звертається до громадян з проханням: будьте обачними, замовляючи товар через Інтернет. Здійснюйте покупки на сайтах, які зарекомендували себе з позитивного боку, мають добрі відгуки ваших знайомих та не викликають сумнівів. Домовляйтеся про придбання товару на умовах відправки поштою накладеним платежем. Здійснюйте оплату за товар тільки після його перевірки. У разі, якщо ви стали жертвою шахраїв, звертайтеся до найближчого відділення поліції або телефонуйте на «102».

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал