У Покровську поліцейські ліквідували замаскований гральний заклад

06.11.2019


Під час документування злочину правоохоронці вилучили  31 комп'ютер, 6 гральних автоматів, чорнові бухгалтерські записи, флеш носії з програмним забезпеченням та близько 10 тисяч гривень, отриманих від заняття незаконним бізнесом.

Отримавши ухвалу суду, вчора, 5 листопада, покровські правоохоронці провели обшукові заходи в одному з місцевих закладів, що згідно з вивіскою працював, як національна лотерея.

В результаті поліцейські вилучили 31 комп'ютер, 6 гральних автоматів, чорнові бухгалтерські записи, флеш носії з програмним забезпеченням та близько 10 тисяч гривень, отриманих від заняття незаконним бізнесом.

Все вилучене буде спрямовано  на експертизу, за результатами якої буде прийнято відповідне процесуальне рішення.

За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст. 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає штраф від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Правоохоронці звертаються до громадськості з проханням повідомляти про всі місця зайняття ігорним бізнесом до поліції за номером 102. Будь-яка інформація буде ретельно вивчена.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета