Покровські «майбутні поліцейські» навчають учнів початкових класів правилам дорожнього руху

06.11.2019


За допомогою загадок, розв’язання ребусів та задач учасники «Ліги майбутніх поліцейських» вивчили та закріпили з учнями 3-4 класів загальноосвітньої школи № 12 правила безпечної поведінки на дорозі. А щоб школярі були помітні на автодорогах у темний час доби, лігівці подарували їм світловідбиваючі браслети.

Уроки з безпеки дорожнього руху для молодших школярів провели незвичайні вчителі – учасники «Ліги майбутніх поліцейських». Лігівці нагадали дітям правила поводження на дорозі пішохода та велосипедиста. Особливу увагу «майбутні поліцейські» звернули на те, як важливо мати на одязі світловідбиваючі елементи. Адже в осінньо-зимовий період, коли на вулиці швидко вечоріє, пішоходи стають практично невидимими в сутінках.

Найбільш цікавою виявилась заключна частина заняття – розгадування загадок, ребусів та моделювання дорожніх ситуацій, під час яких учні самостійно приймали рішення як слід поводитись на дорозі у тих чи інших ситуаціях. А винагородою учням за правильні відповіді були світловідбиваючі браслети.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета