З початку року поліцейські Покровської оперзони відкрили 78 кримінальних проваджень відносно громадян, які незаконно зберігали зброю та боєприпаси

05.11.2019


Набої, пістолети, гранати, гранатомети вилучали правоохоронці впродовж року у громадян. Деякі з них зберігали небезпечні предмети вдома, а  інші намагалися транспортувати. 

За 10 місяців поточного року правоохоронці Покровського відділу поліції та його структурних підрозділів вилучили більше 4 тисяч боєприпасів, 57 гранат, 12 пістолетів, 5 гранатометів, 1 автомат та вибухівку. За даними фактами відкриті кримінальні провадження.

Так, в кінці жовтня авдіївські правоохоронці вилучили 80 набоїв у місцевого мешканця, який знайшовши боєприпаси, вирішив залишити собі «на всяк випадок».

А мешканець Мирнограду зберігав знайдені боєприпаси в зальній кімнаті у дивані. 60 набоїв калібром 5,45 мм вилучили правоохоронці.

Під час проведення обшуку в будинку мешканця Гірника, співробітники поліції виявили дві гранати РГД-5 прямо на підлозі.

 А селидівські поліцейські викрили зловмисника, який займався збройним «бізнесом». Так, 46-річний мешканець Селидова  намагався продати гранати, однак був затриманий оперативниками.

Нагадуємо, що незаконне зберігання зброї – злочин, який тягне за собою кримінальну відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Звільнитися від покарання можна у разі добровільної здачі зброї поліцейським. Відтак, якщо ви виявили гранату, набої або будь-який інший небезпечний предмет – повідомте про це за телефоном «102» або до найближчого відділення поліції. Так ви збережете своє життя та життя оточуючих.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета