Покупки в інтернет-мережі обернулися втратою грошей для двох потерпілих з Покровська та Мирнограду

05.11.2019


В першому випадку чоловік розрахувався за навушники, а в другому – жінка перевела передоплату за два хутряних вироби. Обоє замовників залишились і без грошей, і без своїх замовлень. Правоохоронці встановлюють осіб шахраїв.

До чергової частини Покровського відділу поліції звернувся 41-річний місцевий мешканець, який поскаржився на те, що невідома особа незаконно заволоділа його коштами. Встановлено, що потерпілий замовив на одному з відомих сайтів навушники, перевів продавцю 7 тисяч гривень в якості передоплати, однак після отримання грошей останній перестав виходити на зв'язок. Після того, як оголошення зникло з сайту, покровчанин остаточно впевнився, що не отримає своє замовлення і звернувся до поліції.

Аналогічний факт зареєстрували мирноградські правоохоронці. 43-річна мешканка Мирнограду знайшла оголошення про продаж хутряних жилетів. Потерпіла зв’язалась із продавцем, обговорила умови та  перерахувала 1300 гривень на вказаний рахунок. Коли термін отримання замовлення сплинув, жителька Мирнограду спробувала зв’язатись із незнайомкою, однак та не відповідала.  Зрозумівши, що це була шахрайська пастка, потерпіла прийшла до поліцейського відділення.

За обома фактами слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає для зловмисників покарання у вигляді до 3-х років обмеження волі.

Поліцейські радять: користуйтесь послугами лише перевірених продавців та постачальників й розраховуйтесь за свої замовлення тільки після їх отримання.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета