Мирноградськими правоохоронцями встановлено двох жінок, які протягом двох місяців ошукували пенсіонерку

28.10.2019


Обидві шахрайки 30-річні мешканки Мирнограду. Користуючись довірою літньої жінки, шахрайкам вдалось виманити у неї більше двох тисяч гривень.

Коли дві жительки Мирнограду випадково натрапили на чужу телефонну сім-картку, в них виник злочинний задум: встановити знайомих власника карти і під різними приводами виманювати у цих людей гроші.

Так, знайшовши серед контактів номер телефону 82-річної мешканки Новогродіки, шахрайки почали писати їй смс-повідомлення від імені власника карти про те, що він потрапив в біду і терміново потребує грошової допомоги. Пенсіонерка повірила у легенду і відправила озвучену суму на певний банківський рахунок. Зрозумівши, що жертва «підсіла на ґачок», зловмисниці почали вигадувати різні причини й просити в неї гроші. Загалом пенсіонерка перевела зловмисницям 2 тисячі 350 гривень.

Саме в той день, коли на початку жовтня шахрайки попросили жінку привезти їм гроші в Мирноград, їх і було затримано "на гарячому".

Відносно обох жінок слідчими Мирноградського відділення поліції відкрито кримінальні провадження за ч.2. т. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета