Майбутні поліцейські Покровська приєднались до акції «Ми за безпеку дорожнього руху»

26.10.2019


Правоохоронці разом із учасниками «Ліги майбутніх поліцейських» та школярами ЗОШ №2 в рамках Всеукраїнського хештег-марафону вийшли на вулиці міста й провели для пішоходів інформаційно-профілактичний захід. Уважні пішоходи отримали від організаторів цукерки та тематичні сувеніри.

Щодня ми бачимо в новинах повідомлення з різних куточків нашої країни про ДТП, під час яких водії та пішоходи отримують травми різного ступеня важкості і потрапляють до лікарень та навіть гинуть. Аби застерегти учасників дорожнього руху від біди та закликати їх дотримуватись правил безпеки на дорозі, поліцейські, лугівці та школярі нашого міста провели акцію «Ми за безпеку дорожнього руху».

Організатори заходу роздавали перехожим пам’ятки із Правилами дорожнього руху й запитували, чи знають їх покровчани та чи завжди дотримуються у повсякденному житті. Дорослі пішоходи, які переходили проїзну частину у встановленому місці, отримували від лігівців цукерки, а маленькі за добре знання дорожніх знаків - світловідбивні браслети.

«Ми не могли залишитись осторонь таких важливих питань, як безпека та дитячий травматизм на дорозі, тому охоче підтримали школярів й залучились до цього заходу. Правоохоронці та лігівці – одна команда і ми сподіваємось, що спільними зусиллями нам вдасться вплинути на свідомість городян й запобігти аварійним ситуаціям на дорогах не тільки нашого міста, а й країни в цілому»,- зауважила інспекторка ювенальної превенції Покровського відділу поліції Ірина Грицай.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета