День відкритих дверей пройшов у Мирноградському відділенні поліції

24.10.2019


До правоохоронців завітали учні 9-11 класів місцевих шкіл, які познайомились з організацією діяльності відділення, завданнями, які виконує поліція та особливостями роботи підрозділів.

Своє знайомство з роботою поліції школярі почали з чергової частини. Начальник Мирноградського відділення поліції Дмитро Верецун розповів, що реєстрація всіх заяв, з якими громадяни звертаються в поліцію відбувається саме в черговій частині, принцип роботи і важливість співробітників поліції — це своєчасно відреагувати на виклик.

Піднімаючись по поверхах адміністративної будівлі, учням показали, де знаходиться слідчий відділ, сектор карного розшуку, а також розповіли про особливості роботи кожної служби.

Інспектор ювенальної превенції Антон Сябрук розповів юним гостям про  призначення й види спеціальних засобів та вогнепальної зброї, які використовують правоохоронці у службовій діяльності.

Крім того, школярів ознайомили з правилами прийому на службу в Національну поліцію, порядком вступу до вузів системи МВС і особливостями несення служби співробітниками поліції.

По закінченню зустрічі, багато школярів зауважили, що завдяки сьогоднішньому заходу вже остаточно визначились з вибором майбутньої професії.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета