Мирноградські поліцейські розшукали неповнолітню, яка дві доби не давала про себе знати

23.10.2019


14-річну дівчину, яка кілька днів не виходила на зв'язок, мати намагалась розшукати самотужки. Але, коли зрозуміла, що самостійно не може знайти дитину, звернулась за допомогою до поліції. Вже за кілька годин правоохоронці розшукали дівчину, яка гостювала у подруги.

Вчора до чергової частини Мирноградського відділення поліції звернулась 50-річна мешканка Покровського району, яка попросила допомогти розшукати її 14-річну доньку. Жінка повідомила, що дівчина навчається у мирноградському училище на першому курсі та мешкає в гуртожитку, але з 20 жовтня у неї вимкнутий телефон.

Правоохоронці відразу почали пошуки неповнолітньої. Поліцейські спілкувались із її одногрупниками та знайомими, відвідували місця, де вона могла перебувати та вже за кілька годин знайшли втікачку в одному із сіл Покровського району. Дівчина розповіла, що вирішила поїхати в гості до подруги, а ось матір про це повідомити забула.

З втікачкою інспектори ювенальної превенції Мирноградського відділення  поліції провели профілактичну бесіду про недопустимість подібних безвідповідальних вчинків, а відносно матері склали адміністративний протокол за ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 

Покровський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета