Про необхідність дотримання правил дорожнього руху авдіївські поліцейські розповідають не тільки дітям, а й їх батькам

10.10.2019


В рамках проведення профілактичної акції «Безпека дорожнього руху – це життя» співробітники СРПП Авдіївського відділення поліції нагадують школярам основні правила дорожнього руху, розповідають юним велосипедистам як треба поводитись на дорозі та закликають батьків своїм власним прикладом вчить дітей правилам безпеки на дорозі.

На цьому тижні про необхідність дотримання правил дорожнього руху від правоохоронців дізнались учні 11 класу ЗОШ№ 7 м. Авдіївки. Співробітник СРПП Авдіївського відділення поліції Геннадій Юдін звернув особливу увагу юних учасників дорожнього руху на правила перетину доріг як на регульованих пішохідних переходах, так і за їх відсутності, пояснив значення дорожніх знаків і розмітки, специфіку руху пішоходів біля проїжджої частини у темну пору доби.

Правоохоронці відвідують і батьківські збори, де доводять сумну статистику ДТП, внаслідок яких травмуються та гинуть діти. Поліцейські закликають дорослих змалку вчити дітей правилам дорожнього руху та постійно нагадувати про необхідність їх дотримання. Крім того, правоохоронці зазначають, що саме позитивний приклад батьків вчить дисциплінованої поведінки на дорозі.

Не залишаються без уваги поліцейських і юні велосипедисти. Співробітники СРПП Авдіївського відділення поліції роз’яснюють дітям з якого віку можна кататися на велосипедах по автошляхах, як має бути обладнаний велосипед та як слід рухатись по проїзній частині дороги.

«Ми сподіваємось, що завдяки потужній профілактичній роботі, юні пішоходи та велосипедисти добре засвоять правила дорожнього руху та завжди будуть їх дотримуватись», - зазначив співробітник СРПП Авдіївського відділення поліції Геннадій Юдін.

 

Покровський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета