В Авдіївці правоохоронці завітали на свято до малюків

09.10.2019


Вчора дитячому садочку «Малюк» виповнилося 55 років. Зі святом вихователів та наймолодших мешканців прифронтового міста прийшли привітати співробітники Авдіївського відділення поліції.

Загалом, на даний момент, в Авдіївці працюють 4 дитячих садочки. Так, в одному з них вчора відбулось родинне свято – день народження закладу.  На свято до «Малюка» були запрошені батьки маленьких вихованців, а також ті, хто постійно захищає та підтримує діточок – правоохоронці.

Начальник Авдіївського відділення поліції Андрій Єпур привітав вихователів та вихованців садочку зі святом та побажав їм мирного неба над головою, гарного настрою, доброго здоров’я, та втілення найзаповітніших мрій. Також поліцейські подарували дитячому садочку спортивні кульки і тепер дітки зможуть цікаво проводити своє дозвілля.

Дітки в свою чергу віддячили поліцейським теплим прийомом та влаштували святковий концерт, порадувавши присутніх веселими піснями, віршами та танцями. Наприкінці свята всіх гостей запросили скуштувати святковий торт.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета