«Попередження травматизму на дорозі» – тема лекцій, яку провели поліцейські Покровська в місцевому ліцеї та ЗОШ №9

08.10.2019


В Покровську тривають профілактичні заходи, під час яких правоохоронці нагадують молоді про необхідність дотримання правил безпеки на дорозі. Вчора на цю тему з покровськими ліцеїстами та школярами поспілкувався співробітник СРПП Покровського відділу поліції Ігор Діков.

Аби на дорогах нашого міста та й країни в цілому скоротилась кількість дорожньо-транспортних пригод, співробітники поліції зустрічаються з усіма учасниками дорожнього руху й нагадують про необхідність суворого дотримання діючих правил.

Так, вранці Ігор Діков завітав до технічного професійного ліцею Покровська й провів для ліцеїстів лекцію, під час якої правоохоронець навів сумну статистику по ДТП, що сталися за цей рік в нашому місті. Юнаки були вражені озвученими цифрами травмованих людей, серед яких багато пішоходів та пасажирів авто. Поліцейський назвав найпоширеніші причини дорожніх пригод й зауважив, що кожен повинен відповідально ставитись не тільки до свого життя, а й життя та здоров’я оточуючих. Ігор Діков пояснив, що навіть незначне порушення Правил дорожнього руху може призвести до важких наслідків і скалічити не тільки здоров’я, а й долю людини. Ліцеїсти жваво обговорювали почуте й озвучили кілька небезпечних ситуацій на дорозі, під час яких вони самі ставали свідками ДТП.

Другий профілактичній захід Ігор Діков провів для учнів 8-9 класів загальноосвітньої школи №9. Лекція розпочалась з анкетування, яке показало, що старшокласники добре знають Правила дорожнього руху й вміють орієнтуватися на дорозі. Потім поліцейській навів дітям кілька прикладів, коли пішохід чи водій порушували ці правила й пояснив, як уникнути аварійних ситуацій. Нагадав правоохоронець і про світловідбивні елементи на одязі, якими повинні користуватися школярі, бо завдяки ним водії в темну пору доби чи під час туману зможуть заздалегідь помітити юного пішохода. Діти охоче ставили запитання «гостю в погонах», чим показали свою небайдужість до такого важливого питання, як дитячий травматизм на дорозі.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета