Покровські старшокласники дізнались про специфіку роботи правоохоронців

04.10.2019


З метою профорієнтації та виховання патріотизму у молодого покоління співробітники Покровського відділу поліції влаштували для школярів «День відкритих дверей». До правоохоронців завітали учні та вчителі 8-9 класів загальноосвітньої школи №2 м.Покровськ.

Під час екскурсії дітям розповіли про роботу чергової частини поліції, показали куди надходить дзвінок-повідомлення про злочин чи правопорушення, розповіли як його реєструють і як повинні діяти працівники поліції, що вирушають затримувати, наприклад, озброєного злочинця.

Далі школярі вирушили на плац, де інспектори кримінальної лабораторії показали їм вміст своїх робочих валіз та продемонстрували, як вилучати сліди та відбитки пальців рук з умовного місця злочину. Найбільш допитливі учні спробували самі «відкатати» пальці та розшукати сліди, залишені «злочинцем».

Неабияке пожвавлення в юних гостей викликало – знайомство зі зброєю та спеціальними засобами, які використовує поліція у своїй діяльності. Так, поліцейський СРПП Ігор Діков показав присутнім, як розібрати та зібрати автомат Калашникова й усі бажаючі мали змогу це повторити.

Інспектор сектору кадрового забезпечення Покровського відділу поліції Кристина Гільмутдінова розповіла старшокласникам про існуючі вищі навчальні заклади системи МВС та детально пояснила, які документи необхідно зібрати для вступу в них. А старший психолог СКЗ Ганна Пешикова розповіла, якими морально-психологічними якостями має володіти співробітник поліції.

Не оминули поліцейські і тем наркоманії, куріння та алкоголю, оскільки чимало злочинів скоюють люди, знаходячись у стані наркотичного чи алкогольного сп’яніння. Вкотре правоохоронці наголосили і про поведінку учнів за межами дому та школи, нагадали про обов’язкове дотримання правил дорожнього руху та розповіли про наслідки їх ігнорування.

Юнаки і дівчата почули чимало корисної інформації про роботу в поліції і багато хто із них виказав бажання, після закінчення навчання, пов’язати своє життя із службою в Національній поліції України. 

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета