У Новогродівці селидівські поліцейські провели спільну нараду із працівниками «Центру пробації»

11.09.2019


Дитяча злочинність, її попередження та профілактика, шляхи й методи перевиховання неповнолітніх правопорушників, а також співробітництво у цьому напрямку – питання, які обговорили співробітник ювенальної превенції Селидівського відділу поліції Євген Косогов та начальник Новогродівського міського сектору філії Державної установи «Центр Пробаціі» Тетяна Гелецька.

Виховання і цінності, закладені дорослими в дитину з самого раннього віку, власний приклад батьків та велика робота вчителів – все це допомагає неповнолітнім зростати повноцінними та обізнаними громадянами своєї країни. На жаль, є хлопці та дівчата, які ще в дуже молодому віці стають на хибний шлях, скоюють правопорушення, намагаються самоствердитися, зробивши необдуманий вчинок, а також підпадають під вплив доросліших товаришів, які мають проблеми із законом і самі стають злочинцями.

Аби обговорити можливі методи попередження дитячої злочинності та способи перевиховання неповнолітніх підобліковців, старшим інспектором ювенальної превенції поліції м. Селидового Євгеном Косоговим була ініційована зустріч із співробітниками з питань пробації. Разом вони прийшли до спільної думки, що правове виховування молоді потрібно розпочинати як можна раніше, проводити із дітьми роз’яснювальні бесіди, наводити їм приклади прав і обов’язків, нагадувати про відповідальність за кожний проступок.

«Наша співпраця у вихованні підростаючого покоління – це крок до того, щоб хлопці та дівчата відчували, що дорослі їх розуміють та підтримують. Ми повинні тримати на постійному контролі поведінку неповнолітніх та у випадках, коли вони вже вчинили правопорушення, допомогти стати на шлях виправлення», - зауважив Євген Косогов.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета