В Мирнограді поліцейські нагадали школярам правила поведінки на дорозі

07.09.2019


Як перейти проїжджу частину при інтенсивному транспортному потоці? Чи бачать водії маленьких пішоходів? Чим небезпечні ігри поблизу дороги? - про це і не тільки дізнавалися учні 4 класу ЗОШ № 10 м.Мирноград під час зустрічі із місцевими співробітниками поліції.

Під час зустрічі з чотирикласниками правоохоронці Мирноградського відділення поліції капітан поліції Юшкевич Олексій та старший сержант поліції Новиков Олег нагадали правила, яких необхідно дотримуватися маленьким пішоходам, щоб не потрапити в біду на дорозі. А саме: не бешкетувати, бути уважними, переходити проїжджу частину лише по пішохідному переходу та  на зелений сигнал світлофора. Поліцейські розповіли дітям і як слід безпечно поводитися на вулиці, де не слід гратися та про важливість використання світловідбиваючих елементів у темну пору доби.

Разом з правоохоронцями школярі пригадали вимоги до маленьких пішоходів, пасажирів та велосипедистів, повторили значення дорожніх знаків та розмітки. Завершилося заняття вже на вулиці біля навчального закладу, де школярики продемонстрували поліцейським, як засвоїли правила перетину проїжджої частини дороги. Окрім того, всі охочі посиділи за кермом службового автомобіля та поговорили у гучномовець.

«Вважаємо, що дітей змалечку потрібно привчати дотримуватися правил дорожнього руху. Такі зустрічі допоможуть дітям уникнути неприємностей на дорозі, виховуватимуть повагу до законів», - зазначив співробітник Мирноградського відділення поліції Олексій Ющкевич.

Поліцейські ж нагадують, що у цей період водіям транспортних засобів необхідно підвищити увагу до маленьких пішоходів, адже поведінка дитини на дорозі часто є непередбачуваною. Слід бути особливо обережними при проїзді перехресть, пішохідних переходів, зупинок громадського транспорту, місць відпочинку тощо.

Приділити більше уваги дітям потрібно й батькам. Не полінуйтеся нагадати дітям основні правила безпечної поведінки на дорозі, розповісти про небезпеку, яка підстерігає на них під час ігор біля проїзної частини. І звичайно ж, пам’ятайте: запорука дотримання дитиною правил – насамперед ваш власний приклад.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета