Через власну довірливість троє мешканок Покровської оперзони потрапили до різних шахрайських пасток і втратили свої гроші

13.08.2019


Одну з потерпілих ошукали псевдо ріелтори, іншу – «менеджери фірми-виробника пластикових вікон», а третю жінку купити непотрібний їй масажер вмовив «представник медичної компанії». За всіма фактами відкриті кримінальні провадження.

До чергової частин Покровського відділу поліції звернулась 66-річна мешканка м.Родинське, яка поскаржилась на те. що її ошукали невідомі. Встановлено, що потерпіла намагалась зняти тимчасове житло для себе в м.Дніпро. Для цього жінка скористалась оголошенням з інтернету, зв’язалась із ріелторами і ті майже одразу запропонували варіант відповідний її вимогам. Незнайомці сказали жінці, що одразу після того, як жінка перерахує завдаток – 1 тисячу 500 гривень, їй можна буде вселятися в зазначену оселю. Потерпіла перевела необхідну суму і згодом вирушила до Дніпра. Однак, розшукавши там вказану квартиру, жінка виявила, що там мешкають господарі, які вперше чують, що їх оселя здається в аренду. Коли спроби зв’язатися із «ріелторами» виявились марними, мешканка Родинського звернулась до поліції.

Від рук шахраїв у Покровську постраждала 80-річна жінка. До пенсіонерки завітав незнайомий чоловік, назвався представником медичної компанії і запропонував купити в нього масажер. Потерпіла спочатку відмовлялась від пропозиції, однак чоловік проявів наполегливість та зауважив, що саме сьогодні ціна даного товару вдвічі нижча за діючу – 2 тисячі гривень. Як розповіла в поліції ошукана жінка, вона «піддалась емоціям» і все ж таки придбала масажер. Через кілька хвилин пенсіонерка схаменулась і захотіла повернути куплену річ, однак чоловіка вже і сліду не було.

А мешканка Ясинуватського району потрапила на ґачок аферистів, які пообіцяли їй виготовити та встановити пластикові вікна, а самі взяли гроші і зникли. Ошукана жінка прийшла до поліції із проханням допомогти їй розшукати невідомих, які не законно заволоділи її грошима. Потерпіла зауважила, що знайшла оголошення про послуги фірми-виробника пластикових вікон на одному з інтернет-сайтів, однак на теперішній час жоден вказаний там телефон не відповідає.

За всіма фактами правоохоронцями відкриті кримінальні провадження за ч.1 ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає для зловмисників покарання у вигляді до 3-х років обмеження волі.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета