В Мирнограді поліцейські підтримують тісний контакт із місцевою громадою

31.07.2019


Дільничний офіцер Мирноградського відділення поліції Віталій Радченко вручив табличку «Тонка синя лінія» члену Комітету самоорганізації населення та звітував перед мешканцями одного з «безпечних» будинків.

Сьогодні дільничний офіцер поліції Віталій Радченко завітав до Комітету самоорганізації населення аби подякувати його представникам за активну підтримку та співпрацю із поліцією Мирнограду. Також голова комітету В’ячеслав Сирота отримав з рук правоохоронця табличку, яка є символом довіри та поваги до роботи поліції.

Далі Віталій Радченко вирушив на адміністративну ділянку, яку він обслуговує. Там він зустрівся із мешканцями будинку №8 та звітував за перше півріччя роботи. Дільничний офіцер доповів про оперативний стан в місті та зазначив, що в порівнянні з минулим роком звернень від громадян стало значно більше, а це свідчить про те, що рівень довіри місцевих мешканців до поліції значно зріс.

В кінці зустрічі поліцейський підкреслив, що однією з найважливіших умов ефективної діяльності поліції по забезпеченню правопорядку та профілактики правопорушень є постійна, тісна співпраця з місцевим населенням.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета