В Покровській оперативній зоні правоохоронці візьмуть під охорону 205 виборчих дільниць

19.07.2019


До кінця дня усі виборчі дільниці, розташовані на території обслуговування Покровського відділу поліції, будуть взяті під цілодобову охорону правоохоронцями.

Сьогодні керівництво Покровського відділу поліції провело інструктаж з особовим складом, який заступає на цілодобове несення служби на виборчих дільницях. На інструктажах також були присутні і члени виборчих комісій, яким нагадали за які правопорушення виборчого законодавства передбачена адміністративна відповідальність, а за які кримінальна. Такі  інструктажі були  проведені у підпорядкованих відділеннях.

Протягом дня представники ДВК отримують бюлетені й виборчу документацію та в супроводі поліції розвезуть по дільницям. Поліцейські будуть контролювати транспортування і зберігання всієї виборчої документації.

У Покровському відділі поліції працює оперативний штаб, основними завданнями якого є моніторинг обстановки та координація між всіма задіяними співробітниками.

Наголошуємо, що основним завданням поліції під час виборчого процесу є забезпечення вільного волевиявлення громадян та забезпечення публічної безпеки. 

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал