Покровські правоохоронці за виготовлення самогону оштрафовали 31 місцевого «виробника»

20.06.2019


Протягом поточного року поліцейські сектору превенції Покровського відділу поліції виявили та притягли до адміністративної відповідальності 40 осіб за виготовлення та придбання спиртних виробів домашнього виробництва, вилучили 7 самогонних апаратів, 545 літрів браги та більше 70 літрів самогону.

Самогоноваріння - це велике соціальне зло, що становить небезпеку й сприяє поширенню пияцтва, і веде в подальшому до скоєння правопорушень і злочинів. Працівники поліції ведуть постійну профілактичну та попереджувальну роботу, пояснюючи громадянам негативні наслідки самогоноваріння і зловживання спиртним. Та вилучають готову продукцію, сировину та самогонні апарати у виробників домашньої горілки, притягуючи останніх до адміністративної відповідальності.

Працівники сектору превенції Покровського відділу поліції постійно проводять заходи щодо боротьби з самогоноварінням, з продажем саморобного алкоголю сумнівної якості, вживання якого призводить до отруєнь і навіть до летального наслідку. Адже сама по собі така оковита дуже небезпечна для здоров'я людини, бо невідомо, яка сировина використовувалася для її виготовлення.

Правоохоронці нагадують: за виробництво  сурогатів алкоголю у відповідності з вимогами ст. 176 Кодексу України про адміністративні правопорушення, на  порушника очікує покарання у вигляді штрафу від 51 до 170 гривень. За придбання  такої «продукції» - відповідно ст. 177 КУпАП. Крім того, передбачена відповідальність за ч. 1 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут підакцизних товарів), - покарання у вигляді штрафу від 17000 до 34000 гривень. 

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета