Покровські правоохоронці розшукують чоловіка, який вкрав у мешканки Покровська більше двохсот тисяч гривень

14.06.2019


Малознайомий чоловік пообіцяв виконати прохання 43-річної покровчанки і передати гроші її товаришу, який мешкає в Запоріжжі. Однак грошовий «презент» адресат так і не отримав, бо той чоловік зник разом із грошима.

До чергової частини Покровського відділу поліції звернулась місцева мешканка, яка повідомила, що її обікрали. З’ясувалось, що даний злочин скоїв її малознайомий чоловік, якому потерпіла довірила передати гроші своєму товаришу із сусідньої області.

Так, знаючи, що чоловік їде в Запоріжжя, потерпіла попросила відвезти конверт з грошима, який там мав зустріти її знайомий. Водій сказав, що з легкістю виконає прохання і вранці вирушив у путь. В вечорі того ж дня жінка подзвонила жителю Запоріжжя і запитала чи передав водій йому гроші та у відповідь почула, що а ні грошей, а ны водія він так і не дочекався та й телефон водія не відповідає.

Коли чисельні спроби самостійно розшукати «посередника» виявились марними, покровчанка прийшла до поліцейського відділу.

За даним фактом правоохоронцями відкрито кримінальне провадження за ч.3 ч. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Злочинцю загрожує від трьох до шести років позбавлення волі.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал