На Донеччині з початку року майже півсотні дітей травмовано в наслідок ДТП (ФОТО)

12.06.2019


1 дитина загинула. На період канікул та туристичного сезону поліцейські Донеччини посилюють превентивні заходи та збільшують свою присутність на дорозі.

За 5 місяців 2019 року в регіоні трапилося 64 дорожньо-транспортних пригоди за участі дітей, з них 47 – з постраждалими неповнолітніми. 49 маленьких учасників дорожнього руху отримали травми різного ступеню важкості, 1 – загинув. Аварія сталася у Лимані у травні і забрала життя цілої родини. Матір та батько померли одразу, 5-річний хлопчик пізніше у лікарні. Залишилася живою лише 10-річна дівчинка, але й вона перебувала у важкому стані.

Протягом навчального року правоохоронці обійшли всі заклади – від дитячих садків до ВИШів, де провели профілактичні заняття, паралельно проводилася робота із дорослими – батьками та педскладом про необхідність додаткового роз’яснення неповнолітнім важливості дотримання Правил дорожнього руху.

З настанням літніх канікул ця робота триває, однак вже у дитячих таборах. Крім того, запущено туристичну поліцію, котра максимально наближена до місць відпочинку та може впливати на ситуацію на дорозі в тому числі. Крім того, переглянуто маршрути груп реагування патрульної поліції. Продовжують роботу за цим напрямком екіпажі патрульних.

Поліція Донеччини звертається до батьків з проханням регулярно нагадувати дітям про дотримання Правил дорожнього руху та показувати їх дотримання на власному прикладі. 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета