В Мирнограді місцевий мешканець приніс до відділення поліції боєприпаси

12.06.2019


59 набоїв калібру 7.62 мм чоловік знайшов два дні тому поблизу місцевого водоймища. Думка про те, що зберігання боєприпасів може закінчитися тюремним терміном «підштовхнула» жителя Мирнораду до того, аби сповістити поліцію про небезпечну знахідку.

Вчора, до чергової частини Мирноградського відділення поліції прийшов 33-річний місцевий мешканець, який повідомив, що має при собі набої. Чоловік розповів, що знайшов боєприпаси коли повертався з риболовлі. Він приніс небезпечну знахідку додому, однак згодом вирішив позбутися набоїв і приніс їх до відділення поліції.

59 набоїв були одразу ж вилучені в чоловіка й відправлені на експертизу.

За даним фактом поліцейськими відкрито кримінальне провадження за ст. 263 ««Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України. Відповідно до ч.3 даної статті громадяни, які добровільно здадуть зброю, звільнятимуться від кримінальної відповідальності,

Поліцейські нагадують: якщо Ви маєте інформацію щодо можливого нелегального зберігання зброї, боєприпасів та вибухівки, негайно повідомдяйте про це на лінію «102». Не зберігайте в себе знайдені боєприпаси. Не наражайте на небезпеку своє життя і життя оточуючих.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета